امروز: شنبه, ۳ مهر , ۱۴۰۰ | ۲۳:۰۵:۳۹  آخرین بروزرسانی : آبان ۱۰ام, ۱۳۹۷
سرخط خبری :
تبلیغات
 • تاریخ انتشار خبر : پنجشنبه ۱۰ آبان ۱۳۹۷ | کد خبر : 76000
  ارسال خبر چاپ خبر
 • مهندس بدیعی بعنوان سفیربین المللی ماندگار تنیس روی میز ایران انتخاب شد. مهندس افشین بدیعی نائب رئیس کنفدراسیون تنیس روی میز آسیا به پاس نزدیک به سه دهه تلاش و پشتیبانی های تاریخی خود از پینگ پنگ ایران که حاصل آن موفقیتهای ماندگار و افتخار آفرین در این عرصه بوده است از سوی پایگاه تخصصی…

  مهندس بدیعی بعنوان سفیربین المللی ماندگار تنیس روی میز ایران انتخاب شد.

  مهندس افشین بدیعی نائب رئیس کنفدراسیون تنیس روی میز آسیا به پاس نزدیک به سه دهه تلاش و پشتیبانی های تاریخی خود از پینگ پنگ ایران که حاصل آن موفقیتهای ماندگار و افتخار آفرین در این عرصه بوده است از سوی پایگاه تخصصی پینگ پنگ ایران بعنوان سفیر بین المللی ماندگار تنیس روی میز ایران انتخاب می گردد.

  این انتخاب با در نظر گرفتن رای و نظر  اکثر ملی پوشان پیشکسوت و فعلی و شاخص و پیشکسوتان و صاحب نظران این رشته به دست آمده است وعلاوه بر آن از خدمات ایشان در تمام ادوار مختلف فدراسیون ها در طی این مدت میتوان نام برد.

  مهندس بدیعی از سال ١٣۶٣ فعالیت های اجرایی خود را با فدراسیون مرحوم آرمند آغاز کرده و در طول بیش از سه دهه تاثیر بسزایی در مرتبط کردن تنیس روی میز کشور با دنیای مدرن داشته است. این نقش در قالب برگزاری کلاسها، اردوها و تورنمنت های بین المللی مختلف در کشور و همچنین حمایت و همکاری جهت حضور بازیکنان و تیمهای مختلف ملی در برنامه های برون مرزی ایفا شده و میشود.

   

  مدیر سایت پایگاه تخصصی پینگ پنگ ایران:سید منصور علوی

  برای اشتراک این مطلب در فیس بوک کلیک کنید
  نظرات کاربران در "مهندس بدیعی بعنوان سفیر بین المللی پینگ پنگ ایران انتخاب شد"

  نظرات

  *

  code

  تازه ترین اخبار