امروز: یکشنبه, ۳ شهریور , ۱۳۹۸ | ۰۷:۵۶:۳۱  آخرین بروزرسانی : آذر ۶ام, ۱۳۹۷
سرخط خبری :
تبلیغات
 • تاریخ انتشار خبر : سه شنبه ۶ آذر ۱۳۹۷ | کد خبر : 76058
  ارسال خبر چاپ خبر
 • مدیرکل دفتر توسعۀ آموزش‌های پایه و استعدادیابی وزارت ورزش

  پیام تشکر مدیر سایت به احمد سعادتمند

  (بسمه تعالی) جناب احمد سعادتمند مدیرکل دفتر استعدادیابی و توسعه وزارت ورزش سرپرست همیشه ماندگار فدراسیون تنیس روی میز ایران پیشنهاد و برنامه ریزی ودرنهایت اجرای طرح کاملا موفق برگزاری مسابقات استعدادهای برتر که از ابداعات مدبرانه آن شخصیت فرهیخته و توانمند می باشد بار دیگر موجی از شادی و شعف وامیدواری را به خانواده…

  ۱۳۹۴۰۳۲۷۱۵۳۶۲۹۴۳۸۵۵۱۵۰۶۴

  (بسمه تعالی)

  جناب احمد سعادتمند
  مدیرکل دفتر استعدادیابی و توسعه وزارت ورزش
  سرپرست همیشه ماندگار فدراسیون تنیس روی میز ایران

  پیشنهاد و برنامه ریزی ودرنهایت اجرای طرح کاملا موفق برگزاری مسابقات استعدادهای برتر که از ابداعات مدبرانه آن شخصیت فرهیخته و توانمند می باشد بار دیگر موجی از شادی و شعف وامیدواری را به خانواده بزرگ تنیس روی میز ایران هدیه داده است.

  اجرای این طرح عظیم و خوب بازده کاری است کارستان وکاملا کارشناسی شده که مطمئنا خروجی آن منجر به یک انقلاب فنی وتاریخی در رده های پایه تنیس روی میز ایران خواهد شد.

  این طرح عظیم و فنی جای خالی وخاطره شیرین مسابقات قهرمانی کشور را که سالهاست به دست فراموشی سپرده شده است دقیقا همانند حضور فوق العاده موفق وبه یاد ماندنی آن شخصیت فرهیخته در مسئولیت سرپرستی فدراسیون تنیس روی میز بار دیگر در اذهان این خانواده محترم بخوبی زنده نمود وتاریخ ساز گردید.

  بدینوسیله بخاطر حمایتها و درایت ودوراندیشی دانشمندانه حضرتعالی برای نجات رده های پایه تنیس روی میز کشور خالصانه تشکر نموده و به وجود آن شخصیت فرهیخته علمی وتوانمند به خود می بالیم.

  سید منصور علوی
  مدیر پایگاه تخصصی پینگ پنگ ایران

  برای اشتراک این مطلب در فیس بوک کلیک کنید
  برچسب ها :
  نظرات کاربران در "پیام تشکر مدیر سایت به احمد سعادتمند"

  نظرات

  *

  تازه ترین اخبار