امروز: چهارشنبه, ۹ فروردین , ۱۴۰۲ | ۲۳:۰۲:۲۴  آخرین بروزرسانی : بهمن ۲۸ام, ۱۳۹۷
سرخط خبری :
تبلیغات
 • تاریخ انتشار خبر : یکشنبه ۲۸ بهمن ۱۳۹۷ | کد خبر : 76107
  ارسال خبر چاپ خبر
 •   فرناز اسکندری تنها نماینده موفق تنیس روی میز خوزستان استان خوزستان که بعنوان دروازه ورود تنیس روی میز به کشور مطرح بوده گرچه مدتی است بنا به دلایلی دچار رکود و سکونی اسفبار گردیده اما همواره محل خودنمایی وافتخار آفرینی قهرمانانی بوده که برای این استان وکشورحفظ آبرو کرده اند. تاریخ درخشان تنیس روی…

  photo_۲۰۱۹-۰۲-۱۷_۰۱-۴۱-۵۹۱

    فرناز اسکندری تنها نماینده موفق تنیس روی میز خوزستان

  استان خوزستان که بعنوان دروازه ورود تنیس روی میز به کشور مطرح بوده گرچه مدتی است بنا به دلایلی دچار رکود و سکونی اسفبار گردیده اما همواره محل خودنمایی وافتخار آفرینی قهرمانانی بوده که برای این استان وکشورحفظ آبرو کرده اند.

  تاریخ درخشان تنیس روی میز خوزستان وایران هرگز افتخار آفرینی دوکاپیتان ملی پوش چپ دست و مقتدر خود یعنی افشین نوروزی و سیده زهرا علوی را فراموش نخواهد کرد و همواره به این افتخارات ماندگار مباهات خواهد نمود.

  در حالی که مسابقات نوجوانان و جوانان کشور در بخش دختران و پسران به پایان کارخود رسیده است فرناز اسکندری بازیکن چپ دست و آینده دار خوزستانی تنها نماینده این استان پرافتخار بوده که در سه دوره مسابقات نوجوانان دوبار به مقام نائب قهرمانی و ودر چند روزگذشته برای سومین بار برسکوی سوم این مسابقات ایستاده است.

  اکنون تمام تنیس روی میز خوزستان باید از تنها نماینده افتخار آفرین خود بصورت تمام قد بصورت متمرکز پشتیبانی نموده وبرای آخرین مرحله انتخابی تیم ملی نوجوانان دخترکه گویا اسفند ماه برگزار خواهد شد با او همدلی و همراهی نماید.

  برکسی پوشیده نیست که قهرمانی و افتخار آفرینی فرناز اسکندری به سادگی به دست نیامده وبرای کسب این افتخارات سختیهای فراوانی را متحمل گردیده است.نباید فراموش کرد که این بازیکن درحال رشد و موفق جهت تمرینات اختصاصی خود( زیر نظر سیده زهرا علوی وپدرش) مسیر۲۰۰ کیلومتری رامهرمز تا ماهشهر را طی نموده است وده ها مشکللات دیگری که با استقامت و توانمندی از پس آنان برآمده است.

  در تمام این سختی ها مادرفرناز که خود از کارشناسان ارشد تربیت بدنی نیز می باشد بعنوان بهترین سنگ صبور علاوه بر مسئولیت خطیرمادری نقش برجسته ترین راهنما را نیز برای فرناز اسکندری به بهترین وجه پیاده نموده است که در اینجا جا دارد به نامبرده نیز یک خدا قوت وخسته نباشی اختصاصی تقدیم نماییم.

  photo_۲۰۱۹-۰۲-۱۷_۰۱-۴۶-۰۴

  photo_۲۰۱۹-۰۲-۱۷_۰۱-۴۲-۵۳

  برای اشتراک این مطلب در فیس بوک کلیک کنید
  برچسب ها :
  نظرات کاربران در "فرناز اسکندری تنها نماینده موفق تنیس روی میز خوزستان!"

  نظرات

  *

  code

  تازه ترین اخبار